Teeling X Duvel Whiskey Belgium Ale

 43,95

Uitverkocht

Categorie: Tags: , , , ,

Beschrijving

Achtergrond

Teeling Whiskey Company werd opgericht door Jack Teeling. Nadat hij jarenlang werkzaam was voor de Cooley distilleerderij, besloot hij voor zichzelf te beginnen. Teeling houdt ervan om te experimenteren op het gebied van smaak. Ze willen dan ook unieke whiskey’s creëren met nieuwe expressies.

Voor deze whiskey is er samengewerkt met een van de meest gerenommeerde Belgische brouwerijen ter wereld. Van deze whiskey zijn maar slechts 6000 flessen gemaakt en is dan ook weer een hele unieke whiskye. De whiskey heeft gerijpt in Belgische Golden Ale-vaten.

Proefnotities

Deze whiskey heeft aroma’s van sinaasappelschil, gezouten karamel en gouden mout. Dit wordt in de mond aangevuld met tonen van gestoofde peer, koriander en butterscotch met toffee. De afdronk heeft hints van citroendruppels, piment en gekookt fruit.

 

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.